Osvetlenie:

Špecializujeme sa na prenájom zariadení a profesionálne osvetlenie filmových súborov, filmových a televíznych prijímačov, sérií, fotografií, hudobných videí v štúdiách a na voľnom priestranstve, ako aj reklamné spoty, umelecké predstavenia a iné formy vizuálnej komunikácie.

Osvetlenie je v popredí zoznamu najdôležitejších technických prvkov akéhokoľvek záberu filmu alebo profesionálnej fotografie. Ponúkame širokú škálu filmových a vykladacích žiaroviek známych a uznávaných spoločností ako sú: ARRI, KINO FLO, DESISTI, DEDOLIGHT. Pre realizáciu scénického osvetlenia ponúkame možnosť výberu štúdiových svetiel a vonkajších zariadení.

Poskytujeme tiež profesionálne osobné služby v oblasti svetelnej techniky. Naši majstri osvetlenia majú bohaté, dlhoročné skúsenosti v spolupráci s filmovými operátormi a svetskými režisérmi. Vyvíjame maximálne úsilie, aby zamestnanci zodpovední za osvetlenie neustále zlepšovali svoju kvalifikáciu tým, že sa zúčastnili školení a výcviku, ako aj spoznávanie a implementáciu najnovších technických riešení v oblasti svetelnej techniky.

UNIGREG ENERGIE SK, s.r.o

Golianova 9, 974 01  Banská Bystrica
Depo: Majerská cesta 36, 974 01 Banská Bystrica

Ing. Marian Dvorský
dvorsky@unigreg.sk
+421 905 261 665

Adam Cisowski
adam.cisowski@unigreg.sk
+421 917 200 555

UNIGREG s.r.o. Všetky práva vyhradené © 2018
Tvorba stránky, hosting - WebCreators.sk | Webhosting - HostCreators