Generátory:

Elektrické generátory sa používajú tam, kde nie je trvalý napájací zdroj alebo možné prerušenie dodávky elektrickej energie, môže brzdiť alebo dokonca zabrániť realizácii projektu.

Špecializujeme sa na dodávku zariadení pre potreby zábavného priemyslu, outdoorových podujatí, koncertov, filmových zostáv a všetky udalosti, pri ktorých sú náklady na vybudovanie krátkodobých elektrických prípojok ekonomiky neefektívne. Máme tiež skúsenosti s riešením technických projektov, kde je použitie elektrických generátorov dlhodobou funkčnou alternatívou, ako je osvetlenie stavieb, pozemných komunikácií a verejných budov.

Poskytujeme plne efektívne a efektívne riadenie celkového dopytu po elektrickej energii. Naša služba zahŕňa komplexnú prípravu systému výroby a synchronizácie elektrickej energie, ktorá určuje kontinuitu dodávky elektrickej energie. Zabezpečujeme vybavenie, uvedenie do prevádzky, technickú podporu, dodávku paliva a zber zariadenia. Poskytujeme tiež servisnú podporu k dispozícii 24 hodín denne.

Prenájom vysokovýkonných agregátov počas "Black-out".

Agregáty od 22 KVA do 2800 KVA

UNIGREG ENERGIE SK, s.r.o

Golianova 9, 974 01  Banská Bystrica
Depo: Majerská cesta 36, 974 01 Banská Bystrica

Ing. Marian Dvorský
dvorsky@unigreg.sk
+421 905 261 665

Adam Cisowski
adam.cisowski@unigreg.sk
+421 917 200 555

UNIGREG s.r.o. Všetky práva vyhradené © 2018
Tvorba stránky, hosting - WebCreators.sk | Webhosting - HostCreators